Bebek tulum Bebek bekleyen ailelerin mecburi ihtiyaçlarından olan bebek kıyafeti alışverişi, öncelikle bebek tulum ve zıbınları araştırmasıyla başlamaktadır. Ebeveynler zıbın ve tulumu, hem bebek konforu hem de pratik kullanım için sıklıkla tercih etmektedir. Zıbın ile tulumu birbirinden ayıran özelliklere kısaca değinirsek, öncelikle zıbınların alttan çıtçıtlı bir tasarımda olduğunu söyleyebiliriz. Bu durum ebeveyn ve bebek bakımıyla ilgilenenlere bez değiştirmede oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bebeklerin altına giydirilen uygun bir alt ile tişört haline gelen zıbınların genel olarak farklı renkleri vardır.

bebek tulum bebek tulumu farklı renkleri vardır

Bebek Tulum Ve Zıbın Modelleri

Zıbınlar aynı zamanda bebek için bir iç giysidir. Soğuk havalarda kıyafetlerin içine giydirilerek atlet, fanila görevi görmektedir. Tüm bu kullanım genişliğiyle zıbınlar, aileler için bebek kıyafetlerine ayrılan tl harcamalarını düşürmekte, bütçelere katkı sağlamaktadır. Bebek tulum özelliklerine gelirsek, tulumu bebeğinizin uyku kıyafeti olarak düşünebilirsiniz. Üretimde kullanılan kumaşlar, zıbınlara göre daha kalın olduğundan uyku esnasında veya soğuk mevsimlerde bebek için oldukça faydalıdır. Boydan açılır kapanır olması ise son derece pratik bir kullanım sağlar.

Kalbinya.com, en yeni bebek kıyafetlerini bulabileceğiniz, tufitto, necix’s, miniluck, aylin murat baby ve daha birçok markanın bebek giysilerini satın alabileceğiniz bir platformdur. Aşağıda birçok bebek zıbın ve tulumu modelleri hakkında faydalı bilgileri bulabilir, beğendiğiniz bebek giysileri hakkında detaylı bilgiler ve tl araştırması için ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. 

En Yeni Bebek Tulum ve Zıbın Çeşitleri

Bebek kıyafetleri içinde en çok tercih edilen ve genel olarak bebek için alınan ilk bebek giysilerinden olan bebek zıbın ve tulumu ürünlerinin, piyasada model ve tarz bakımından pek çok çeşidi ile farklı renkleri vardır. Gebelik sürecinin ilerleyen zamanlarında, bebek cinsiyeti belli olduktan sonra, aileler kız veya erkek bebek için özel olarak tasarlanmış bebek kıyafetlerini araştırmaya başlar. Kız ve erkek bebek kıyafetleri arasındaki fark genelde renk ve desen açısından olup tl olarak değildir. Zaten bebek giysilerinde tl fiyatları malzeme, model, ay veya yaşlara göre değişmektedir.

En yeni bebek giysilerini rahatlıkla bulabileceğiniz kalbinya, bebek kıyafetleri tulum ve zıbın satışı alanında uzman bir firmadır. Yazlık en yeni bebek tulum çeşitlerimiz 26,99 tl, 34,99 tl, 42,99 tl gibi çok uygun fiyatlarda stoklarımızdadır. En yeni kapüşonlu veya bereli bebek mevsimlik tulum ürünlerimizi 24,99 tl, 33,99 tl, 53,99 tl ve 60,99 tl gibi fiyatlara satın alabilirsiniz. En yeni bebek giysisi ürünlerimiz, kız ve erkek bebek için özel olarak tasarlanmış ürünlerdendir. Ayrıca modellerimizin hem kız hem de erkek bebek için kullanıma uygun farklı renkleri vardır.

Seçilen ikinci bebek kıyafetleri için özel tl indirimlerini kaçırmamak ve en yeni baby kıyafet ve aksesuarları, güvenilir baby markaları imzasıyla satın almak için sitemizi takipte kalın!

Kız Çocuk İçin Ürünler

Kız bebek kıyafetleri için en çok tercih edilen renklerin pembe, somon tonları olmasından dolayı bu bebek zıbın ve tulum çeşitlerinin genel özelliği sıcak renklerde tasarlanmış olmasıdır. Ancak yine de ürünlerin bu renkler haricinde sarı, turuncu, kırmızı ve gri gibi farklı renkleri vardır. Özellikle gebe veya kız bebek sahibi olan annelerin tercihi şık ve rengarenk bebek zıbın ve bebek tulum modelleridir. Bu modeller piyasadaki çeşitlerine göre farklı tl aralıklarında olsa da genel olarak ürünlerin tl farkı çok açık değildir. Bebek tulum ürünlerinde, ay ve yaşlara göre ayağı kapalı, ayakkabılı modeller olduğu gibi, ileriki aylardakiler için uygun olacak şekilde ayakkabısız ürün çeşitleri de bulunur.

Bu, özellikle bebek tulumu kullanmanın konforundan uzun süre yararlanmak isteyen bebek ve ebeveynler için kullanışlı bir özelliktir. Bebek tulum modelleri tek parça şeklinde bir tasarıma sahip olduğu için, bebeğinizin uyku sırasında sırtı veya beli açılmaz. Kalın kumaşlara sahip olduklarından dolayı tulumu uyku amaçlı kullanırken, bahar mevsimlerinde bebeğinizin üstünü örtmenize gerek kalmaz.

Ayrıca bir tulumu sadece uyku için değil günlük kıyafet olarak kullanmak da ebeveynler ve bebekler için pratik bir çözümdür. Kız çocuk zıbın çeşitleri, genel olarak mor-pembe tonlarında ve her mevsim kullanılabilme özelliklerindedir. İster şık, ister de spor tarzda giysi tercih edin, uygun renk ve desenlerdeki bir zıbın ile farklı kombinler yapabilirsiniz. Çünkü bebek zıbınlarının her tarza uygun farklı desenleri ve farklı renkleri vardır. Sitemizde kız çocuğunuzun günlük kullanım ve konforu düşünülerek üretilen, indirimli tl fiyatlarına sahip pek çok model bulabilir, özenle seçilmiş şık ve spor pek çok bebek giyim ürününü inceleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz.

Ayrıca bebeğinizin cinsiyetini henüz bilmiyorsanız modellerimizin unisex kullanılabilen farklı renkleri vardır. Değişen ay ve yaşlar için geniş ürün yelpazesi sunan firmamızda en yeni kız bebek zıbın ve tulum çeşitlerini, her bütçeye uygun tl’lerle satın alabilirsiniz.  

Erkek Çocuk İçin Ürünler

Erkek bebek zıbın ve tulumu çeşitleri, genel olarak mavi ve yeşil tonlarında, erkek çocukların ilgisini çekecek desenlerde üretilmektedir. Ancak yine de bu ürün çeşitlerinin de kırmızı, kahverengi ve gri tonlarında da farklı renkleri vardır. Genel olarak ebeveynler erkek bebek kıyafetlerinde spor tarzda giysileri tercih etmektedir. Farklı ay ve yaş gruplarına özel ayakları açık ve kapalı bebek tulum çeşitleri bulunmaktadır. Bebek sağlığı korunması için üşütmemelerine, özellikle de ayaklarının soğuk olmamasına dikkat etmek gerekir. Çorap giydirilmiş bir bebek gün içinde fazlaca hareket ettiği için çorapları çıkabilmektedir.

Bu sebeple ayakkabılı bir bebek tulumu bebeğinizin ayaklarının üşümemesi için idealdir. Ayrıca yine ayakkabılı bir bebek tulum modeli, bebeğinizin hareket ederken tırnakları ile bacaklarını çizmesinin de önüne geçmek için kullanışlıdır. Erkek bebek tulum ve zıbın ürünleri için genel olarak farklı renkleri vardır denilebilse de en çok tercih edilenler mavi, yeşil ve toprak tonlarıdır. Sayfamız’da her iki cinsiyete uygun tarzlarda spor desenli rengarenk bebek giyim ürünleri bulabilir, birbirinden kullanışlı bebek kıyafeti arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Sizin ve bebeğinizin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilen, zıbın ve tulum ürün çeşitlerimizi görmeden karar vermeyin! En yeni bebek giyim ürünlerimiz ve güncel tl fiyatlarımız için sitemizi takip edebilir, tl fiyatları karşılaştırması yapabilir, bütçenize en uygun tl’li ürünleri kolayca sipariş verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Bebek Tulumu ve Zıbınlar

Her bebek giyim ürününde olduğu gibi bebek tulum ve zıbınlarında da yaş ve aylara göre model ve tl fiyatlarında değişiklikler söz konusudur. Bebek kıyafetlerindeki tl fiyatlarındaki farklılık sebepleri malzeme cinsi, yerli ya da ithal olup olmaması, modelin yeni olup olmaması vb. gibidir. Yeni modeller diğerlerine göre kumaş, tl, desen gibi konularda değişkenlik gösterebilmektedir. Bebek kıyafetleri alırken ebeveynlerin en merak ettiği konulardan biri de ürünlerin tl fiyatlarıdır. Bu sebeple bebek giysileri kaç tl? En ucuz bebek kıyafeti kaç tl’dir? Bebek zıbın ve tulumu fiyatları kaç tl’den başlar? gibi sorular, ebeveynlerin ve hediyelik çocuk giyim ürünleri almak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardandır.

Öncelikle piyasada farklı tl aralıklarında bebek zıbın ve tulumu çeşitleri bulmak mümkündür. Bu tl farkları yaş ve aylara, üretimde kullanılan malzemenin kalitesine ve ürünlerin model özelliklerine göre değişmektedir. Kalbinya.com olarak, müşterilerimize tüm bebek giyim ürünlerinde avantajlı tl fiyatları sunmaktayız. 30,99 tl, 29,99 tl gibi fiyatlardan 24,99 tl’ye düşen bebek tulum çeşitlerimiz, seçili 2.ürün 10 tl avantajlı 26,99 tl’den başlayan yazlık ürünlerimiz stoklarda mevcuttur.

33,99 tl’den %11 tl indirimiyle 29,99 tl’ye satın alabileceğiniz Murat baby zıbın, her mevsim kullanılabilmekte olup farklı renkleri vardır. Set ürünlerin tl fiyatları ise tek ürün tl fiyatıyla kıyaslandığında daha uyguna gelmektedir. Baby kıyafetlerde ve özellikle kışlık ve kapüşonlu bebek tulum çeşitlerimizde, hem indirimli tl fiyatlarından hem de seçili 2.ürüne ek tl indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Eren Baby Kids, Trileçe Bebe, Deko, Bebemania, Miniluck vb. daha pek çok baby giyim ürünleri, farklı tl fiyat aralıklarında.

Birbirinden uygun fiyatlardaki zıbın ve bebek tulum çeşitlerimiz ile bütçenizi zorlamadan çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılayın!

Kaliteli Çocuk Giyim Modelleri Kalbinya’da!

Bünyemizde birbirinden özel baby markaları tarafından üretilen kaliteli bebek tulum ve zıbınlar, spor ve şık günlük bebek kıyafetleri, bebek uyku kıyafetleri ve tulumu çeşitleri uygun tl’lerle sizlerle! Ayrıca 0-3-6-9 ay ve 1-2 yaş gibi ileriki yaşlarda olan bebek cilt hassasiyetlerine uygun ürünlerdir. Ürün çeşitlerimiz uyku esnasında ve günlük ihtiyaçlar doğrultusunda rahatça kullanabilir. Genel olarak boydan fermuarlı, düğmeli veya çıtçıtlı bulunan tulumlar, günlük kullanım açısından ve giydirme çıkarma işlemleri için son derece pratik giysilerdir. Küçük ay ve yaştaki bebekler için ayakkabılı olarak üretilen bebek tulum çeşitleri olduğu gibi, ilerleyen ay ve yaştakiler için de ayakkabısız ürünler bulunmaktadır. Ayrıca hemen hemen her modelin kız ve erkek bebek için desenli veya desensiz farklı renkleri vardır.

Pamuklu Bebek Zıbın ve Tulum

Bebek kıyafetlerine duyulan ihtiyacın ve bebek giydirme işlerine gösterilen ilginin artmasıyla bebek giyim sektöründe genişleme olmuştur. Böylece her geçen gün yeni ürün fikirleri çıkmakta ve çeşitlilik artmaktadır. Bebek bekleyen veya küçük çocuk sahibi olan ebeveynler hemen hemen her gün hevesle bebek giyim modellerini araştırmakta ve en yeni, en farklı ve uygun bebek tulum ve zıbınları bulmaya çalışmaktadır. Piyasada her ne kadar ürün çeşitliliği fazla olsa da bebek kıyafetleri için ebeveynlerin en çok tercih ettiği ürünler pamuklu giysilerdir.

Stoklarımızda ürünlerimiz kaliteli, pamuklu, terletmez ve antialerjik özellikte olduğu için çocuğunuz uyku esnasında üşüyüp terlemez, uykusu bölünmez. Kalbinya bebek kıyafetlerinde hemen hemen her zaman bir modelin unisex veya cinsiyetlere özel olacak şekilde düşünülerek üretilen farklı renkleri vardır.

Farklı Yaş Gruplarına Özel Ürünler

Bebek kıyafetleri, anne baba adayları veya bebek yakınları tarafından henüz bebek dünyaya gelmeden önce satın alınmaya başlanmaktadır. Bu sebeple bebek giysisi sektörü, bu ihtiyaç ve talepler göz önünde bulundurularak üretilmiş ürünlerle doludur. Bebek kıyafetleri, belirli yaş ve ay grupları için ihtiyaca özel olacak şekilde belli başlı bazı değişiklikler barındırabilir. Bu değişikliklerden en belirgini ürünlerin cm farkıdır. Ay ve yaş arttıkça bebek bedeni büyüyeceği için ürün cm genişlik ve uzunlukları da doğru orantıda artmaktadır. Kaliteden ödün vermeden üretilen bebek kıyafetleri, zıbın ve tulumu çeşitleri, 0-3 ay bebek ile başlayıp 1-2 yaşlardaki bebekler için kullanılabilecek cm ölçülerindedir.

Ayrıca, unisex bebek giysileri, özellikle hamilelik sürecinin başında olanlar ve hediyelik bebek kıyafetleri almak isteyenler tarafından çokça tercih edilmektedir. Bu sebeple firmamızdaki bebek giysileri içinde özellikle 0-3 ay unisex ürünler de mevcuttur.

Bebek Zıbın ve Tulumları Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Genel olarak dünyada küçük çocuk ve bebeklere özgü baby giysi ürünleri, belirli bir ay ve yaşa kadar olan kıyafet gruplarını kapsamaktadır. Genel olarak bu giyim ürünlerini ve bu ürünler içinden ilk olarak satın alınan bebek tulum ve zıbınlar seçilirken özen gösterilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır. Öncelikle tüm baby kıyafet çeşitleri için kullanılan kumaş malzemelerinin hassas bebek ciltleri için özel olması, alerjik olmaması, pamuklu ve doğal olmasına özen gösterilmelidir. Günlük kıyafet, fanila veya uyku esnasında kullanılan zıbınların, terletme yapmayan ve nefes alan yapıda olmasına ve muhakkak bebek ay ve yaş grubuna özel bedenlerde bulunmasına dikkat etmek gerekir.

Tulum da hem günlük kıyafet hem de uyku giysisi olarak kullanıldığı için, kumaş malzemesinin ona göre seçilmesi gerekir. Kış mevsimleri için yumuşacık, sıcak ve konforlu uykular için welsoft bir ürün tercih edilebilir. Bebek zıbın ve tulumu satın alınırken dikkat edilecek bir diğer husus da ürünlerin tl fiyatlarıdır. Sonuçta bu ürünler de diğer bebek kıyafetleri gibi belirli bir süre kullanılacak olup çok yüksek tl’lerde olmamaları gerekir. Bebek kıyafet alışverişleri aileler için yıllarca belirli miktarlarda tl ödemeleri gerektirmektedir.

Bu sebeple bir bebek giysisine tl harcanırken çok fonksiyonlu olmasına, örneğin uyku için de kullanılabilen bir kıyafet satın alınarak hem günlük hem uyku giysisi ihtiyacını karşılamasında dikkat edilebilir. Özellikle gün içinde birkaç kez değiştirilen, çabuk kirlenen ve sıkça yıkanan zıbın ve tulumları bebek ihtiyaçları ve kullanım süreleri göz önünde bulundurularak uygun tl’lerde seçmek akıllıca olacaktır.

Ancak yine de çok beğendiğiniz veya çocuğunuzun uzun süre kullanacağını düşündüğünüz kıyafetler için ödediğiniz tl miktarının karşılığını almak istiyorsanız, aldığınız bebek kıyafetinin yıkama ve bakım önerilerine uymaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Kalbinya.com’da hassas bebek ciltlerine özel, bütçeleri zorlamayacak tl’lerde, farklı beden alternatifleri sunan çeşit çeşit pamuklu bebek kıyafetlerini kolayca sipariş verebilirsiniz.