Nazar Baby Baklava Dilimi Desenli Hırkalı Alt Üst Takım Yeşil-0
Nazar Baby Baklava Dilimi Desenli Hırkalı Alt Üst Takım Yeşil-1
Nazar Baby Baklava Dilimi Desenli Hırkalı Alt Üst Takım Yeşil

Nazar Baby Baklava Dilimi Desenli Hırkalı Alt Üst Takım Yeşil

  • Stok: Tükendi
  • Kod: #KLB-TKM-91-NZR-YEŞ-9-AY

Renk

Sarı Yeşil

Ürün Hakkında

Bebeğinizin günlük giyimde ve özel günlerde kullanması için tasarlanmış ve doğal iplikten üretilmiştir. İçi welsofttur. Sıcak tutar. %100 pamuktur. Antialerjiktir. Esnektir, terletmez. Bebek cildi ile dosttur. Güvenle sa..

Ürün Açıklaması

İade Koşulları


Ek Bilgiler

Cinsiyet Erkek
Marka Nazar Baby
Yaş Grubu Bebek
İncelediğiniz ürün, doğrudan tarafımızdan size kargoyla gönderilecektir. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 5 gün içinde "Siparişlerim" sayfasında, iade etmek istediğiniz siparişin hemen altında yer alan "İade Et" butonunu kullanarak iade başlatabilirsiniz.
  • Ürünü, iade başlatma sırasında belirtilen bilgiler ile kargo firmasına teslim ettikten sonra, "Siparişlerim" sayfasında ilgili siparişin alt bölümünde belirecek olan "Kargo Gönderi Kodu"'nu doldurmalısınız. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün, tarafımızdan incelenecek ve süreci takip edilecektir.

Bedel İadesi:
  • İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Ürün iptal/iadeniz gerçekleştiği durumda, ürün tutarınız Kalbinya tarafından tanımladığınız hesabınıza geri ödenir.