Mini Baray Puantiyeli Belden Bağlamalı Düğmeli Şortlu Kız Takım Fuşya-0
Mini Baray Puantiyeli Belden Bağlamalı Düğmeli Şortlu Kız Takım Fuşya-1
Mini Baray Puantiyeli Belden Bağlamalı Düğmeli Şortlu Kız Takım Fuşya-2
Mini Baray Puantiyeli Belden Bağlamalı Düğmeli Şortlu Kız Takım Fuşya

Mini Baray Puantiyeli Belden Bağlamalı Düğmeli Şortlu Kız Takım Fuşya

49,99 ₺

  • Stok: Mevcut
  • Kod: #KLB-TKM-177-MINIBARAY-FUS-4-YAŞ

Renk

Fuşya Yavruağzı

Ürün Hakkında

Ürünümüz Bebeğinizin günlük giyimde ve özel günlerde kullanması için tasarlanmış ve doğal iplikten üretilmiş olup %100 pamukludur. Antialerjiktir. Esnektir, terletmez. Bebek cildi ile dosttur. Güvenle satın alabilirsiniz.


ADET

Ürün Açıklaması

İade Koşulları

Bebeğinizin günlük giyimde ve özel günlerde kullanması için tasarlanmış ve doğal iplikten üretilmiş olup %100 pamukludur. Antialerjiktir. Esnektir, terletmez. Bebek cildi ile dosttur. Güvenle satın alabilirsiniz.


Ek Bilgiler

Cinsiyet Kız
Marka Mini Baray
Yaş Grubu Bebek
Sezon Yazlık
İncelediğiniz ürün, doğrudan tarafımızdan size kargoyla gönderilecektir. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 5 gün içinde "Siparişlerim" sayfasında, iade etmek istediğiniz siparişin hemen altında yer alan "İade Et" butonunu kullanarak iade başlatabilirsiniz.
  • Ürünü, iade başlatma sırasında belirtilen bilgiler ile kargo firmasına teslim ettikten sonra, "Siparişlerim" sayfasında ilgili siparişin alt bölümünde belirecek olan "Kargo Gönderi Kodu"'nu doldurmalısınız. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün, tarafımızdan incelenecek ve süreci takip edilecektir.

Bedel İadesi:
  • İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Ürün iptal/iadeniz gerçekleştiği durumda, ürün tutarınız Kalbinya tarafından tanımladığınız hesabınıza geri ödenir.