Bebek bornoz seti, bebekler ilk aylarda en az 2 günde 1 yıkanmaktadır. Ayrıca kusma, terleme, tuvalet kazaları vb. gibi sebeplerle de yıkanma ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. Her ihtiyaca yönelik bir bebek ürünü olduğu gibi, işte bebeklerin yıkanma ve banyo ihtiyaçları ve sonra üşütmeden kurulanmaları için bebek havlu ve bornozları üretilmektedir. Bebek bornoz ve havlusu, ihtiyaca yönelik olarak piyasada tek parça olarak bulunabilmektedir. Ancak özellikle ebeveynler ve hediyelik bebek ürünleri almak isteyenler tarafından genel olarak, bebek bornoz seti adı altında çeşitli banyo ürünleriyle bir araya getirilen takımlar halinde almak tercih edilmektedir. 

bebek bornoz seti bebek bornoz fiyatları bebek havlu bornozları

Bebek Bornoz Seti Modelleri Ve Özellikleri

Öncelikle havalar ne kadar sıcak olursa olsun bebeklerin yıkanma esnasında ve sonrasında üşütmemelerine ve hasta olmamalarına dikkat edilmesi gerekir. Soğuk havalarda ise bu işlemlere çok daha özen gösterilmesi ve yıkama sonrası iyi bir şekilde kurulanmaları gerekmektedir. Bu sebeple bebek havlu bornozları su emiş gücü yüksek ve kaliteli kurulama özelliği bulunan malzemelerde üretilmektedir. Bebekler ve küçük yaştaki çocuklar oldukça hassas bir tene sahiptir. Bu nedenle bebek havlu ve bornozları bebeklerin hassas cildine uygun, pamuklu ve yumuşak dokulu malzemelerden imal edilmektedir. 

Yine genel olarak bebek bornoz ve bebek havlu modelleri üretiminde sağlığa zararlı maddeler ve zararlı kimyasal boyalar gibi bebek sağlığını tehdit eden malzemeler kullanılmamaktadır. Set içindeki ürünler uzun ömürlü kullanım sunan ürünlerdir. Bu sebeple bebekler yaş alıp büyüdüklerinde olası 2. ve 3. bebekler için ekstra tl harcamalarına gerek kalmadan değerlendirme imkanı vardır. Kalbinya ailesi olarak, bünyemizde barındırdığımız bebek bornoz seti üretimi alanında uzman çeşitli bebek markaları güvencesiyle, farklı beden ölçülerine uygun yumuşacık ve sağlığa zararlı malzemeler içermeyen çeşitlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. 

Ürünlerimiz farklı bebek beden ölçülerine uygun, çeşit çeşit renk renk modellerde ve uygun tl fiyat aralıklarında bulunmaktadır. Hemen şimdi siz de bebeğinizin ihtiyaçlarını ertelemeden ilgili kategoriye girip, dilediğiniz modelleri sipariş verebilir, sepette ekleme ve çıkarmalar yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepette özel hediye ve tl fiyatlarında indirim imkanından faydalanmak için sizleri bekliyoruz.

Bebek Banyo Havlu ve Bornoz Setleri Özellikleri

Bebek bornoz seti, özellikle bebek bekleyen ebeveynlerin bebek alışverişlerine başlarken satın alma telaşına kapıldıkları bebek bakım malzemelerinin başında gelmektedir. Yeni bebek sahibi olacak çiftler ve hediyelik ürün arayışında olan kişilerin en çok merak ettiği konu, bu ürünlerin hangi özelliklere sahip olduklarıdır. Kalbinya.com olarak bizler, geniş ürün yelpazemizde bulunan bebek bornoz ve yıkama kurulama modellerimizin hepsinde tamamen doğal malzemeler kullanılmasına önem vermekteyiz. 

Bu anlamda modellerimiz %100 pamuklu, bebek sağlığını tehlikeye düşürecek zararlı kimyasal madde ve boya içermeyen, bebek hassas ciltlerinin tahriş olmasını engelleyecek şekilde yumuşak dokulara sahip ürünlerden oluşmaktadır. Sitemizdeki ürün çeşitlerimiz 1-2 yaş, 3 ve 4 yaş gibi farklı yaş gruplarına dahil olan bebek beden ölçülerine uygun özelliktelerdir. Ayrıca yine ürün çeşitlerimiz 0-18 ay arası farklı ay gruplarına dahil beden ölçülerine uygun özellikte bulunmaktadır.

Siz de hemen şimdi bu güzel özelliklere sahip modellerimizden dilediğinizi seçerek, sepette özel indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bazı set modellerimizi sepette özel hediyeli şekilde alma fırsatlarını kaçırmayın!

Bornoz Setleri İçinde Hangi Bebek Ürünleri Vardır?

Bebek bornoz seti, 2’li, 4’lü ve 5’li takımlar halinde satışa sunulmuştur. Genel olarak 2’li setlerin içinde bulunan tek parça geniş banyo havlusu ve bebek kesesi, set modeller içindeki temel parçalardır. Bu parçalara eklenecek ürün parça sayısı ile, adından da anlaşılacağı üzere, set takımlar 4’lü ve 5’li olarak adlandırılmaktadır. Bu iki temel parça küçük yaşlardaki bebekler ile 2 yaş veya 3-4 yaş gibi ileriki yaş grupları için de kullanışlıdır. uzun ömürlü kullanılabildiklerinden bebekler büyüyünce bir köşede saklanarak sonradan doğacak diğer bebekler için değerlendirme avantajı sunmaktadır.

Bebeklerin üşümeden yıkama ve kurulanma ihtiyaçları doğrultusunda 4’lü setlere terlik ve bornoz, 5’li setlerde ise kemer dahil edilmektedir. Sayfamızda ihtiyacınıza uygun parçalardan oluşan farklı set modellerimiz stoklarda mevcut olup bazı setlerimiz sepette toka veya çorap hediyeli olarak gönderilmektedir.

Bebek Bornoz Seti Ürün Çeşitleri

Genel olarak tek parça bebek bornoz modellerimiz olduğu gibi yıkama ve kurulama işlemlerine özel farklı bebek tekstil ürünlerinden oluşan bebek seti şeklindeki modellerimiz de vardır. Set olarak ürün çeşitlerimiz 2’li set, 4’lü set ve 5’li set olarak bulunmaktadır. Sayfamızda, 1 yaş, 2 yaş, 3yaş ve 4 yaş gibi farklı yaş gruplarına dahil olan bebek beden ölçülerine uygun ürün modellerimiz olduğu gibi ayrıca 0-18 ay arası farklı ay gruplarına dahil beden ölçülerine uygun özellikte modellerimiz de vardır.

Genel olarak yumuşak dokularda ve pamuklu ürün modellerimiz vardır. Ayrıca %100 pamuklu olan, bebek sağlığı düşünülerek birinci sınıf hammaddelerden üretilen, bebekler için zararlı kimyasalları içermeyen ve Azo-Free boya ve Nikel-Free aksesuarlarıyla uluslararası üretim teknikleri ve güvenlik standartlarına sahip olan özelliklerde ürün modellerimiz de stoklarımızdadır. Son olarak antialerjik özelliklere sahip ve bebeğinizin cildine dost pamuklu ve kız ve erkek bebeklere özel olarak üretilmiş bebek bornoz seti modellerimiz de sepette özel hediye ve tl fiyatlarında indirim imkanıyla müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Bebek Bornoz Seti Erkek Çocuklar İçin

Erkek ve kız çocuklarına özel olarak üretilmiş, farklı yaş aralıklarına uygun kız ve erkek çocuklarının ilgisini çekecek ve beğenisine uyacak renk ve desenlerde modellerimiz uygun tl fiyatlarıyla satışa sunulmuştur. Yumuşak dokularda, antialerjik özelliklerde, kız çocukları için pembe, somon ve ekru renklerinde bulunmaktadır. Kız bebeklere özel set modelleri, ürün çeşidine göre, sepette avantajlı tl fiyatlarda ve toka hediyesiyle gönderilebilmektedir.

Erkek bebeklere özel bornoz seti modellerimiz ise, mavi ve lacivert olarak bulunmaktadır. Erkek bebeklere özel set modelleri, ürün çeşidine göre, sepette avantajlı tl fiyatlarda ve çorap hediyesiyle gönderilebilmektedir. Hem erkek hem de kızlara uyacak unisex kullanılabilen beyaz ve sarı tonlarında çeşitli set ve tek parça modellerimiz de stoklarımızda mevcuttur. Ayrıca yine unisex modeller için de, ürün çeşidine göre, sepette avantajlı tl indirimleri ve çorap ya da toka hediyeleri bulunmaktadır.

Farklı Ay Ve Yaş Gruplarına Özel Ürünler

Farklı bebek yaş gruplarına hitap eden bebek bornoz seti ürün modelleri, bebeklerin yıkanma ve kurulanma ihtiyaçları doğrultusunda üretilip bir araya getirilen parçalardan oluşmaktadır. Set içindeki pek çok ürünü ve özellikle keseleri, bebekler büyüdükten sonraki yaşlar için değerlendirme imkânı olduğundan aile bütçesine katkı sağlamaktadırlar. Özellikle ilk aylardan başlayıp 1-2 yaş gibi küçük yaşlardaki bebeklerin üşümeden temizlenme ve kundaklanarak kurulanması için faydalıdır. Çünkü vücut ısısına en dikkat edilmesi gereken, en hassas olunan dönem ilk dönemlerdir.

Ürün çeşitlerimiz 1-2 yaş grubu bebek beden ölçülerine uygun olduğu gibi 3-4 yaş gibi daha büyük bebeklerin beden kalıplarına uygun modellerimiz de vardır. Tüm bu modellerimizi sepette özel hediye ve tl fiyatlarında indirim imkanıyla satışa sunmaktayız! Sepette fiyat ve ürün karşılaştırması yapabileceğiniz, Miniworld, Gaye Bebe ve Bebessi gibi farklı yaş gruplarına özel bebek havlu ve bornoz alanında uzman markaların cıvıl cıvıl bebek havlu seti modellerimizi görmeden karar vermeyin!

Bebek Bornoz Seti Fiyatları

Ürün tl fiyatları setlerin 2’li, 4’lü ve 5’li olup olmamasına göre değişmektedir. Tüm setler farklı tl aralıklarında bulunsa da genel olarak 4’lü ve 5’li set arasında tl farkları yok denecek kadar az bulunabilir. Gerek sunmuş olduğu kullanım kolaylıkları bakımından gerek içinde birden çok ürün olduğundan avantajlı tl’lerde bulunan bebek bornoz seti ve fiyatları, ebeveyn ve hediyelik bebek ürünleri satın almak isteyenler tarafından araştırılan hususlardır.

Bebek Bornoz Seti Avantajlı Fiyatlarla Kalbinya’da

2’li set fiyatlarımız, 53,99 tl’den, 4’lü setler 143,99 tl’den, 5’li setler ise 174,99 tl’den büyük indirime girerek 125,99 tl’den başlayan avantajlı ve birbirinden uygun tl fiyatlarında satışa sunulmuştur. Ayrıca diğer uygun tl fiyatlı çeşitlerimizi, 74,99 tl, 67,99 tl, 80,99 tl, 134,99 tl ve 143,99 tl olacak şekilde bulabilir, sepette çorap veya toka hediyeli olarak satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri hızlıca sipariş verebilir, sepette ekleme ve çıkarmalar yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Havlu bornoz set kategorisinde, ebeveyn ve bebek yakınları tarafından sıkça sorulan bebek bornoz fiyatları nelerdir? Bebek bornoz seti en ucuz nereden alınır? gibi soruların yanıtlarını bulabilir, beğendiğiniz ürün çeşitlerini sepete ekleyebilir, sepette pek çok modelin fiyat karşılaştırma değerlendirmesini yapabilirsiniz.

En İyi Bebek Bornoz Seti Nasıl Seçilir, Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bebek bornoz seti satın alırken müşteriler ihtiyaç ve bütçelerine uygun en iyi ürünleri seçmek isterler. Bu anlamda bazı noktalara dikkat edilerek kişiler kendileri ve bebeklerine en uygun ürünü bulabilir ve alışverişlerinin sonucunda pişmanlık duymazlar. Özellikle Anne baba adayları ve bebek tekstili almaya yeni başlayanların dikkat etmesi gereken hususları sıralayacak olursak; Bebek havlu bornozları malzemesi: genel olarak bebek setleri pamuk gibi doğal malzemeli kumaşlarda üretilse de ürünlerin antialerjik, terletmez ve nefes alan bir yapıda olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Ayrıca bebek sağlığı için kimyasal ve zararlı boya maddeleri içermeyen, cildi tahriş etmeyen yumuşak dokuya sahip bebek set parçaları seçmeye özen gösterilmelidir. Bebek ciltleri özellikle de ilk zamanlarda son derece hassas olduğundan, tenlerine temas eden kumaşların herhangi bir pişik, alerji vb. gibi sağlık sorunlarına yol açmayacak şekilde olması gerekir. İyi bir bebek bornoz seti, yüksek emicilikte olmalı ve bebeklerin duştan çıkarken üşümemelerini sağlarken kurulanma işlemlerini de hızlandırır yapıda olmalıdır. Bebek bornoz fiyatları: bebek setleri alınırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da fiyatları olmalıdır.

Özellikle sadece kundak özellikli yenidoğan setlerinin kullanım süresi kısıtlı olmasından dolayı fahiş fiyatlarda olmamasına dikkat edilmelidir. Bebeğin bulunduğu yaş aralığı grubu: Bebek set modellerinde kategoriler belirli bazı yaş gruplarıyla belirlenir. Bebek set ürünlerden alırken ürünün hangi bebek yaş aralığına uygun olduğuna dikkat edilmeli, bebeklerin beden ölçülerine, boy ve kilosuna uygun parçalar seçilmelidir. 

Set içeriğindeki ürün çeşitleri: Setlerin özellikleri ve kullanım fonksiyonları, ihtiva ettiği ürün ve aksesuarlar, ihtiyaca göre, terlik vb. parçalardan oluşup oluşmadığı gibi hususlar da dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Örneğin yeni doğan gibi küçük gruplara kundak özellikli 2’li bir set yetecektir. Bu noktalarla birlikte bebeklerin konforu dikkate alınarak üretilen Kalbinya.com ürünlerini, sepette ek ürüne tl indirim imkânı sunan avantajlı kampanyalarla alıp, güvenle kullanabilirsiniz.