Hastane çıkışı genel olarak bebek bekleyen anne adayları, gebeliklerinin ilk 3-4 ayından sonra yavaş yavaş doğum çantası hazırlama koşuşturmasına başlamaktadır. Doğum çantası hazırlama işlemlerine geçerken, doğum için hastaneye gidiş, doğum aşaması, doğum sonrası hastanede bekleme süresi ile daha sonra hastaneden çıkışı ve eve gelişi kapsayan süreçleri hesaba katarak ürün seçmeye özen göstermektedirler.

Hastane Çıkışı Bebek Kıyafetleri Özellikleri Ve Fiyatları

hastane çıkışı hastane çıkışı bebek takımı zıbın takımı yenidoğan

İşte genel olarak annelerin sorumluluğunda olan, tatlı bir heyecan ve telaşla özenerek hazırlanmaya çalışılan doğum çantalarının olmazsa olmazı bebek hastane çıkışı giysi çeşitleridir. Bebek hastane çıkış giysileri, bebeklerin dünyaya gözlerini açtıkları andan itibaren özellikle de hastane ortamındaki tüm kıyafet ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte ürünlerden oluşmaktadır. Doğum sonrası hastane çıkış giyim takımları, bebek bekleyen ailelerin ve hediyelik bebek ürünleri almak isteyen bebek yakınlarının en çok ihtiyaç duyduğu ve en çok satın aldığı ürünlerin başında gelmektedir.

Sadece ebeveynler ve bebek yakınları tarafından değil aynı zamanda doğum merkezleri, hastaneler tarafından da en çok tercih edilen bebek ürünlerinden olan hastane çıkış kıyafetleri, genel olarak birden çok kıyafetin ve hatta battaniye, mendil vb. gibi bebek tekstil ve aksesuarlarının da eklendiği set takımlar halinde satın alınmaktadır. Piyasada 2’li, 3’lü, 5’li ve 10’lu setler olarak bulunan hastane çıkış bebek takımları, beden olarak farklılık göstermese de, sahip oldukları özellik ve modellerine göre farklı tl fiyat aralıklarında bulunmaktadır.

Bu modeller için doğal olarak set içindeki ürün sayısı arttıkça tl fiyatları da doğru oranda artmaktadır. Ancak set içinde bulunan ürünlerin tek tek özel parça halindeki tl fiyatları hesaplandığında hastane bebek çıkışı ürünlerinin set olarak tercih edildiğinde daha uygun tl fiyatlarıyla satın alınabileceği görülmektedir.

Hastane Çıkışı Ürün Fiyatları

46,99 tl ile 52,99 tl arasında olan Necix’s,

39,99 tl ile 52,99 tl arasında olan Babyim,

65,99 tl ile 171,99 tl arasında olan Zıpır,

52,99 tl ile 62,99 tl olan Minizeyn,

62, 99 tl’den başlayan Nonna Baby

Ve 52.99 tl ‘den başlayan Murat Baby ile daha pek çok bebek giyim markası imzalı kız ve erkek yenidoğan bebek giyim ürünlerini, zıbın takımı yenidoğan modellerini pek çok avantajlı tl ve hediye fırsatlar eşliğinde sunmaktayız. Baby Penye zıbın takımı, bebek hastane çıkış setleri, farklı bedenlere uygun ölçülerde ayakkabılı ve ayakkabısız bebek kıyafetleri ve aradığınız daha pek çok şeyi Kalbinya’da bulabilir, güvenle kullanabilirsiniz.

Yenidoğan Bebek Giyim Ürünleri Özellikleri

Bebekler, anne karnında belirli bir sıcaklık ortamına adapte olmuş bir şekilde yaşarlar. Doğum gerçekleştikten ve dünyaya geldiklerinden sonra ise yenidoğanların vücut sıcaklıklarının yeni ortama başarılı bir şekilde uyum sağlaması son derece önemlidir. Yenidoğanların özellikle doğum çıkışı ekstra hassas olan ciltleri, içinde kendini rahat ve sıcak hissedeceği, sağlıklı kıyafetlere ihtiyaç duymaktadır. Anne karnından çıkışı sonrası hızlıca temizlenen bebekler hemen bedenlerine uygun üretilen bebek kıyafetleri ile giydirilmekte ve üşütülmemelerine dikkat edilmektedir.

Yenidoğan bebek giyim ürünlerinin ortak özellikleri, yukarıda sayılan bebek hassasiyetleri, doğumhane çıkışı sürecindeki için önemli hususları göz önünde bulundurarak üretilmiş olmalarıdır. Yenidoğan bebek kıyafetleri genel olarak aynı beden ölçülerinde pamuklu kumaşlarda üretilmekte olsa da müslin kumaşlı, keten, bambu ve organik malzemeler ile üretilen ürün modelleri de vardır. Genel olarak yumuşak dokuda ve hassas bebek ciltleri ile dost özelliklere sahip yenidoğan kıyafetleri, ayrıca terletmez ve antialerjik olma artılarını da taşımaktadır.

Yenidoğan bebek kıyafetleri genel olarak bebek giyim mağazalarında aynı beden ölçülerinde set olarak satılma özelliğine sahip olsa da ihtiyaç halinde bu ürünleri tek tek bulabilme imkanı vardır. Ancak hem avantajlı tl fiyatları hem de bebek kıyafetlerine duyulan ihtiyacın fazlalığından dolayı genel olarak set olarak tercih edilmektedir.

Hastane Çıkışı Kıyafetlerde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hastane ve doğum çıkışı bebek kıyafetleri seçerken öncelikle bebek cildiyle temas edecek giyim ürünleri ve aksesuarların hangi malzemelerle üretildiğine dikkat etmek gerekir. Üretimde kullanılan malzemelerin doğal olmasına, zararlı kimyasal ve boya ürünleri içermemesine, özen gösterilmelidir. Ayrıca yenidoğan bebek bedenleri son derece hassas olduğu için, tüm giyim ürünleri ve aksesuarların bebek cildini tahriş etmeyecek şekilde yumuşak dokulu olması gerekmektedir.

Hastane çıkış kıyafetleri alırken, bebek cinsiyetinin kız veya erkek olup olmamasına da dikkat edilmelidir. Kız ve erkek bebek kıyafetleri arasında özellikle de bu ilk aylarda beden farkı bulunmamaktır. Dolayısıyla kız ve erkek giysilerini birbirinden ayıran özellik bedenleri değil, tarzlarıdır. Kız bebek hastane çıkış giyim ürünleri ile aksesuarları genel olarak pembe, turuncu, kırmızı ve somon tonlarında ve kız bebeklerin ilgisini çekecek desenlerde üretilmektedir. Erkek bebek hastane çıkış kıyafetleri ve diğer aksesuarlar ise mavi, gri, yeşil gibi toplum tarafından erkeklere özgü kabul edilen renk ve tasarımlarda bulunmaktadır.

Bu sebeple hastane çıkış kıyafetleri veya yenidoğan hastane bebek takımları alırken bebek cinsiyeti biliniyorsa renk ve desen seçiminin kız ve erkek bebeklere uygun olacak şekilde seçilmesine dikkat edilmelidir. Ancak bebek hastane çıkış takımları, cinsiyetin bilinmediği dönemlerde alınmak isteniyorsa hem erkek hem de kız bebekler için uyumlu olacak renklerde üretilen unisex hastane çıkışı bebek takımı modelleri seçilebilir. Bu modeller genel olarak beyaz, sarı, krem rengi ve su yeşili gibi renklerde üretilmektedir.

Hastane çıkış giyim ürünleri veya bebek setleri alırken dikkat edilecek diğer bir husus ise, bebeğin ihtiyaçları olmalıdır. Uyku sırasında giyilecek patikli, ayakkabılı bir zıbın, üzerine örtülecek bir battaniye, başı üşümesin diye bir bere ve yanlışlıkla kendini tırnaklarıyla çizmesini engellemek için bir çift eldiven gibi pek çok giyim ürünü ve aksesuarlar, bebekler ve ebeveynler için hastaneden çıkışı daha kolay hale getirmektedir.

Ayrıca yine tüm bu ürünlerin gün içinde kirlenme ve değişme ihtimali göz önünde bulundurularak, mutlaka birkaç parça yedeklerini bulundurmaya da dikkat edilmesi gerekir.

Hastane Çıkışı Set Modelleri

Bünyemizde, çeşit çeşit renk ve desenlerde, geniş ay ve yaş grubu seçeneği sunan unisex, kız ve erkek bebeklere özel birbirinden farklı ayakkabılı veya ayakkabısız bebek giyim modellerini bulabilirsiniz. En çok tercih edilen bebek kıyafetlerinden olan hastane çıkışı ve yenidoğan giyim ve aksesuarlarını 3’lü, 4’lü, 5’li ve 10’lu setler halinde farklı renk ve modellerde müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Bebeklerin hastaneden çıkışı süreçlerindeki ihtiyaçlar düşünülerek üretilen, her zevk ve bütçeye uygun modelleri, farklı tl fiyat aralıklarıyla satın alabilir, sitemizi takipte kalarak en yeni bebek kıyafetlerimizi keşfedebilirsiniz.

Ayrıca bebek hastane çıkış kıyafet setlerimizdeki güncel kampanyalarımızdan haberdar olmak, indirimli tl fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Penye Zıbın Takımı

Penye zıbın takımı yenidoğan bebekler için son derece kullanışlı olup yumuşak dokusuyla bebeğinizin hassas cildine dost bir üründür. Ayakları patikli bulunan ürünler, bebeklerin doğum sonrası ve hastaneden çıkışı esnasında üşütmemesi için adeta ayakkabı görevi görmektedir. Ayrıca pek çok pamuklu zıbın takımı modellerinin 0-3 ay bebekler için uygun beden ölçülerinde çeşitleri ve kız ve erkekler için renk seçenekleri vardır.

Penye zıbın takımı bebeklerin hassas bedenlerine uygun olup nefes alabilen ve terletmez özelliktedir ve piyasada ürün kalitesine göre farklı tl fiyatlarında satışa sunulmaktadır. Ayrıca penye zıbınlar, sık yıkama işlemleri için de uygundur, kolay deforme olmaz. Zıbın takımı yenidoğan setleri, 5’li ve 10’lu olarak bulunmakta olup ayrıca 3 aya kadar kullanılabilen bedenlerde üretilmektedir. Babyim, Murat Baby, Nonna Baby gibi daha pek çok uygun tl fiyatlarına sahip markaların kaliteli zıbın takımı yenidoğan setlerini bulabilir, ürün sayfalarında detaylı incelemeler yapabilirsiniz.

Yenidoğan Kız Bebek Ürünleri

Kız bebeklere özel zıbın takımı yenidoğan setleri, özel indirimli fiyatlar ve toka hediyeli olarak kaçırılmayacak fırsatlarla kalbinyada! Ürün modelleri fuşya, somon, gri, kırmızı, pembe, beyaz ve sarı renklerde, özel desen ve işlemelerde bulunmaktadır.

Hastane Çıkışı Erkek Kıyafetleri

Erkek bebeklere özel hastane çıkış kıyafet setleri, avantajlı tl fiyatları ve çorap hediyeli kampanyalarla kalbinya stoklarında mevcuttur. Erkek bebeklerin kullanımına özel farklı desenlerde, capcanlı ve göz alıcı mavi, yeşil ve sarı tonlarında pek çok erkek bebek set modelimizi incelemeden karar vermeyin!

Hastane Çıkışı Bebek Zıbınları

Bebeklerin doğum anından başlayıp hastaneden çıkışı süreçlerine kadar ve hatta ilk 3 aylık kullanım ihtiyaçlarını tek başına karşılayan onlu zıbın takımı yenidoğan modelleri, penye zıbın takımı çeşitleri geniş renk ve desen seçenekleriyle stoklarımızda mevcuttur. En yeni ve en kullanışlı üçlü, dörtlü ve beşli zıbın takımı yenidoğan modellerimizi uygun fiyat avantajlarıyla satın alabilmek için güncel fırsatlarımızı kaçırmayın!

Hastane Çıkışı Ürün Fiyatları

Kalbinya.com’da her zevk ve bütçeye uygun yenidoğan kıyafet ürünleri, 3’lü, 4’lü, 5’li ve 10’lu bebek zıbın takımı setleri farklı tl fiyatları ile müşterilerimizin beğenilerine sunulmuştur. Tl fiyatlarımız bebek setleri içindeki ürün çeşitlerine göre değişmekte olup aynı beden ölçülerindedir. Bebek hastane çıkış kıyafeti setlerimiz içinde farklı tl fiyat aralıklarında, yenidoğan, 0-3 ve 3-6 ay bebek beden ölçülerine uygun modeller bulunmaktadır.

Uygun Fiyatlı Hastane Çıkışı Modelleri

Kalbinya birbirinden uygun fiyatlı hastane çıkışı setleri modellerini bulabileceğiniz, ürünlerin tl fiyat karşılaştırmasını kolayca yapabileceğiniz, Murat Baby, Babyim, Tonton Bebe, Nonna Baby ve Petino gibi pek çok yenidoğan bebek kıyafet markasının kız ve erkek bebeklere özel tasarımlarını güvenle satın alabileceğiniz bir firmadır. 3’lü setlerimiz 39,99 tl’den başlayan fiyatlarla ve özel hediye avantajıyla stoklarımızda mevcuttur.

Babyim marka 3’lü organik setlerimiz özel indirim fırsatı ile 55,99 tl’den 39,99 tl’ye düşmüştür. 4’lü bebek setlerimiz, 46,99 tl’den, 5’li setlerimiz ise 52,99 tl’den başlamaktadır. Toka hediyeli Babyim marka 5’li bebek set, 69,99 tl’den özel indirimle 49,99 tl, Ayrıca yine toka hediyeli Nonna Baby 5’li set, 79,99tl’den %21 indirimle 62,99 tl gibi uygun fiyatlarda satışa sunulmuştur. 114,99 tl’den başlayan 10’lu yenidoğan bebek seti modellerimiz, 128,99 tl ve 137,99 tl gibi fiyatlardan düşerek özel indirime girmişlerdir.

Hediyelik Hastane Çıkışları

Hastane çıkışı bebek kıyafetleri, hediyelik bebek giysileri satın almak isteyen bebek yakınları tarafından en çok araştırılan ürünlerden biridir. Gerek set halinde satıldıkları için tek bir ürünle birden çok bebek ihtiyacı karşılamak için gerek de uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için hastane çıkış setleri hediyelik amaçla en çok tercih edilen bebek ürünlerinin başında gelmektedir.

Hastane Çıkışı Set İçinde Hangi Ürünler Vardır?

Setler modellerine göre 3’lü, 4’lü, 5’li ve 10’lu olarak değişmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere 3 parçadan oluşan setler 3’lü, 4 parçadan oluşan setler 4’lü, 5 ve 10 parçadan oluşan ürünler de 5’li ve 10’lu set olarak adlandırılmaktadır. Genel olarak bütün setler içinde alt üst zıbın takımı bulunmaktadır.

3’lü set içinde bir adet üst bir adet ayakları kapalı şekilde alt kısım, ve bir adet başlık, bere bulunmaktadır. Alt kısmın ayaklarının kapalı olması, hem çocukların üşütmemesi için hem de hareket ettikleri zaman bilinçsizce kendilerine zarar vermemeleri için oldukça faydalıdır. Bu sebeple bütün setlerin alt parçaları kapalı tasarımlara sahiptir. Set içindeki ürünler 4, 5 veya 10 adet olduğu zaman bu 3 temel ürünün yanına modellere göre eldiven, battaniye, yaka mendili, badi, çorap, iç zıbın tulum vb. gibi giysi ve aksesuarlar eklenmektedir.

Örneğin 10’lu set modelleri yukarıda sayılan tüm bu kıyafet ve aksesuar ürünleri ile tercihe göre başka giysileri de ihtiva etmektedir. 4’lü setlerin içindeki ürünlere gelecek olursak, burada ürün modeline göre alt üst takım ve başlığın yanına yaka mendili, eldiven, tulum veya konsepte göre battaniye gibi ürünler eklenerek 4 parçadan oluşan bir set oluşturulmaktadır. Son olarak en çok tercih edilen set modellerinden olan 5’li setlerin ihtiva ettiği ürünleri de genel olarak alt üst takım, yaka mendili ve eldiven olacak şekilde sıralayabiliriz.