Gaye Bebe Tavşan Kabartmalı Bebek Banyo Havlusu Mavi-0
Gaye Bebe Tavşan Kabartmalı Bebek Banyo Havlusu Mavi-1
Gaye Bebe Tavşan Kabartmalı Bebek Banyo Havlusu Mavi

Gaye Bebe Tavşan Kabartmalı Bebek Banyo Havlusu Mavi

74,99 ₺

  • Stok: Mevcut
  • Kod: #KLB-HAV-185-GAYE-MAV-80X90

Beden

80 x 90

Ürün Hakkında

Ürünümüz %100 pamukludur. Ürünlerimiz bebeğinizin sağlığı düşünülerek birinci sınıf hammaddelerden üretilmiştir. Bebeğiniz için zararlı kimyasal içermez. Azo-Free boya ve Nikel-Free aksesuarları ile uluslararası üretim teknikleri ve güvenlik standartlarına sahiptir.


ADET

Ürün Açıklaması

İade Koşulları

Ürünlerimiz bebeğinizin sağlığı düşünülerek birinci sınıf hammaddelerden üretilmiştir. Bebeğiniz için zararlı kimyasal içermez. Azo-Free boya ve Nikel-Free aksesuarları ile uluslararası üretim teknikleri ve güvenlik standartlarına sahiptir. 

Yüksek kalite standartları Oeko-Tex, Gost-R belgesi ile tescillenmiştir. 


Ek Bilgiler

Cinsiyet Erkek,Kız
Marka Gaye Bebe
İncelediğiniz ürün, doğrudan tarafımızdan size kargoyla gönderilecektir. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 5 gün içinde "Siparişlerim" sayfasında, iade etmek istediğiniz siparişin hemen altında yer alan "İade Et" butonunu kullanarak iade başlatabilirsiniz.
  • Ürünü, iade başlatma sırasında belirtilen bilgiler ile kargo firmasına teslim ettikten sonra, "Siparişlerim" sayfasında ilgili siparişin alt bölümünde belirecek olan "Kargo Gönderi Kodu"'nu doldurmalısınız. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün, tarafımızdan incelenecek ve süreci takip edilecektir.

Bedel İadesi:
  • İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Ürün iptal/iadeniz gerçekleştiği durumda, ürün tutarınız Kalbinya tarafından tanımladığınız hesabınıza geri ödenir.